Novinky MKSÚOdebírat novinky

 • Divadelní představení je vyprodané !!!

  Napsáno autorem Petr Hruška

  Divadelní představení je vyprodané !!! Vražda v salónním coupé Cimrman / Smoljak / Svěrák detektivní hra
 • Klub loutkářů Úpice, pořádá přehlídku loutkových her ROLNIČKA 2018

  Klub loutkářů Úpice, pořádá přehlídku loutkových her ROLNIČKA 2018

  Napsáno autorem Petr Hruška

  Neděle 14. října 2018 ve 14 a 16 hod.PALEČEKaneb cesta tam a zase zpátkyhraje Jirka Polehňa – lidový loutkářNeděle 21. října 2018 ve 14 a 16 hod.JAK RÓZIČKA ŠTĚSTÍ NAŠLAKdepak se asi schovává štěstí ?představení LS Maminy JaroměřNeděle 28. října2018 ve 14 a 16 hod.JAKO HONZA VYZRÁL NA ČERTYVe starém mlýně prý straší, a to je něco pro Honzu.sehraje Klub loutkářů ÚpiceNeděle 4. listopadu 2018 ve 14 a 16 hod.SŮL NAD ZLATOHolky, řekněte, jakpak vy mě máte rády ?hraje Jan Bílek a jeho Bílkovo kratochvilné divadloPŘEDSTAVENÍ SE HRAJÍ V LOUTKOVÉM DIVADLE V ÚPICIMěstský penzion, ul. Dr. A. Hejny 133,vstupné jednotné 25,- Kč*****************************************************Přehlídka se koná s…
 • HUSŮV SBOR ÚPICE

  HUSŮV SBOR ÚPICE

  Napsáno autorem Petr Hruška

  ORLICKO KLADSKÝ VARHANNÍ FESTIVAL . čtvrtek 27. 9. 2018 v 18.00 konáno za finanční podpory města Úpice
 • Do Úpice se vrátí pomník TGM

  Do Úpice se vrátí pomník TGM

  Napsáno

  Úpické náměstí, pojmenované po prvním prezidentovi Československé republiky, se po letech dočká návratu sochy TGM. Stane se tak na 28. 9. 2018 v rámci slavnostího aktu chystaného v rámci cyklu akcí věnovaných připomínce 100. výročí vzniku Československa. Těšíme se na Vás!
 • Přednáška - Robin Böhnisch: "ARMÉNIE – země hor, klášterů a vína“

  Přednáška - Robin Böhnisch: "ARMÉNIE – země hor, klášterů a vína“

  Napsáno

  Srdečně zveme do sálu LOUTKOVÉHO DIVADLA na další cestopisnou přednášku Robina Böhnische!Klub loutkářů Úpice a MKS Úpice srdečně zve na přednášku R. Böhnische:  "ARMÉNIE – země hor, klášterů a vína“  Cestopisná přednáška pojedná o bohaté historii i současnosti této  překrásné jihokavkazské zemi s nedotčenou přírodou a s pohnutými osudy  jeho národa – zejména o tom, co se již do knihy o Arménii nevešlo.   Přednáška je spojena s autogramiádou. Těšíme se na Vás 23. 6. 2017 v 18 hodin v sálku Loutkového divadla v Úpici (Dr. Hejny 133, 542 32 Úpice).