Novinky MKSÚOdebírat novinky

 • DEN MĚSTA ÚPICE 2014

  DEN MĚSTA ÚPICE 2014

  Napsáno

  MKSÚ srdečně zve na DEN MĚSTA ÚPICE, který se uskuteční v sobotu 21. 6. 2014 na Náměstí T. G. Masaryka. Od 13 hodin se malí i větší sportovci mohou těšit na aktivity připoravené TJ Sparta Úpice v parku u divadla, na skákací hrad, a bohatý program, který svému městu a jeho obyvatelům připravily úpické školy, spolky a další organizace, na vystoupení Petry Černocké a večer s hudbou k tanci i poslechu, kterou zajistí oblíbená kapela Průměr 60. Občerstvení po celou dobu konání akce zajištěno! Těšíme se na Vás 21. 6. 2014 na úpickém náměstí!
 • POZVÁNÍ DO MUZEA - PŘEDNÁŠKA 19. 5. 2014

  POZVÁNÍ DO MUZEA - PŘEDNÁŠKA 19. 5. 2014

  Napsáno

  V pondělí 19. 5. 2014 zavítá do muzea znovu Petr Hirsch, poutník, který v současné době představuje svoje fotoobrazy v rámci výstavy Šestnáctitisícikilometrovej vejšlap. Tentokrát proto, aby nám vyprávěl příběh o jednom velkém putování, vzal nás za tvářemi, vůněmi a melodiemi zemí, které po cestě do Sentiaga de Compostela, Říma a Jeruzaléma prošel, a aby nám ukázal, jak se dá vyrazit, když se Vám někdy stane, že nevíte, kudy kam. Těšíme se na Vás 19. 5. již tradičně v 17 hodin v Městském muzeu a galerii Julie W. Mezerové!
 • HASIČSKÁ VÝSTAVA S HASIČI

  HASIČSKÁ VÝSTAVA S HASIČI

  Napsáno

  Při příležitosti Dne otevřených dveří ve zbrojnici SDH Úpice a konání okresního kola hasičské soutěže Plamen na úpické Spartě zveme na jedinečné komentované prohlídky výstavy BLIŽNÍMU K OCHRANĚ - VLASTI K OBRANĚ. Expozicí Vás budou provádět průvodci z nejpovolanějších - členové sborů dobrovolných hasičů, kteří se zabývají historí jednotlivých sborů i hasičstva jako celku. Tak využijte příležitosti nahlédnout do hasičské zbrojnice nebo využít prodloužené otevírací doby v muzeu (9 - 17 hodin) a přijďte pobejt! Na akci zvou SHD Úpice a městské muzeum a galerie Julie W. Mezerové.
 • DĚTSKÉ ODPOLEDNE PLNÉ HER

  DĚTSKÉ ODPOLEDNE PLNÉ HER

  Napsáno

  Rodina Lelkova a MKS Úpice srdečně zvou na Dětské odpoledne plné her, které se bude konat 1. 5. od 14:00 v přírodním areálu Dlouhé záhony. Čeká Vás plno her a soutěží o sladké odměny, prima muzika a spousta dalšího. Tak si přijďte zařádit! Přírodní areál Dlouhé záhony - 1. 5. 2014 - 14:00. Těšíme se na Vás! Pořadatelé děkují ČČK Úpice a všem dalším, kdo se na zajištění akce podílejí.
 • MÁJOVÝ KONCERT IVETY SUCHÁNKOVÉ

  MÁJOVÝ KONCERT IVETY SUCHÁNKOVÉ

  Napsáno

  Společně se ZUŠ A. M. Buxton Úpice a Sborem CČSH Úpice srdečně zveme všechny milovníky pěveckého umění na májový koncert absolventky pražské konzervatoře Ivety Suchánkové, která je zároveň začínající studentkou JAMU v Brně. V programu zazní zskadby W. A: Mozarta, B. Smetany, G. B. Pergolessiho a dalších. Jako hosté vystoupí Jaroslav Suchánek a skupina Wishmasters Revival. Těšíme se na Vás v Husově Sboru v Úpici, 3. 5. 2014, 18:00! Vstupné dobrovolné. Pořadatelé: MKS Úpice, ZUŠ A. M. Buxton Úpice, Sbor CČSH Úpice.

Brzy v kině

 • V dohledné době nic nehrajeme.