Novinky MKSÚOdebírat novinky

 • Přednáška - Robin Böhnisch: "ARMÉNIE – země hor, klášterů a vína“

  Přednáška - Robin Böhnisch: "ARMÉNIE – země hor, klášterů a vína“

  Napsáno autorem Jana Nešněrová

  Srdečně zveme do sálu LOUTKOVÉHO DIVADLA na další cestopisnou přednášku Robina Böhnische!Klub loutkářů Úpice a MKS Úpice srdečně zve na přednášku R. Böhnische:  "ARMÉNIE – země hor, klášterů a vína“  Cestopisná přednáška pojedná o bohaté historii i současnosti této  překrásné jihokavkazské zemi s nedotčenou přírodou a s pohnutými osudy  jeho národa – zejména o tom, co se již do knihy o Arménii nevešlo.   Přednáška je spojena s autogramiádou. Těšíme se na Vás 23. 6. 2017 v 18 hodin v sálku Loutkového divadla v Úpici (Dr. Hejny 133, 542 32 Úpice).
 • DEN MĚSTA ÚPICE 2017

  DEN MĚSTA ÚPICE 2017

  Napsáno autorem Jana Nešněrová

  DEN MĚSTA ÚPICE 2017 Město Úpice srdečně zve na Den Města Úpice, který se letos koná v areálu Dlouhé Záhony v pátek 16. 6. 2017. V programu, který začne ve 14 hodin odpoledne, vystoupí žáci úpických škol, hosté z partnerského města Piechowic (Pl) i úpičtí hudebníci. Těšit se můžete na dětský den plný her a soutěží o sladké odměny, na zábavný program hasičů, ČČK, úpických kynologů, svazu zahrádkářů, Klubu českých turistů a dalších i na hudební program v amfiteátru: koncerty skupin Sirius a CAT-Ska a koncert Městské  hudby Úpice. Jako hlavní host slavnosti vystoupí se svojí show populární skupina Jelen (od 20.30 hodin) a poté bude až do půlnoci hrát k tanci i poslechu úpická…
 • UPOZORNĚNÍ !!! Kino Mír

  Napsáno autorem Petr Hruška

  Kino Mír začíná v tomto měsíci hrát i ve formátu 3D to znamená že ke sledování filmu jsou zapotřebí brýle. Jde o brýle pasivní a je je možno zakoupit před představením v kině. Cena brýlí je 20,-Kč . Brýle vám zůstanou a budete je používat i na další 3D představení. Není ale zárukou, že vám naše brýle budou fungovat i v jiném kině, nebo, že brýle které jste si zakoupili do jiného kina budou fungovat u nás.
 • DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ 2015, sobota 12. 9. 2015 - aktualizovaný program

  Napsáno autorem Jana Nešněrová

  Městské kulturní středisko srdečně zve na Dny evropského dědictví 2015, letos s tématem „Památky znovuzrozené“. Veřejnosti přístupná zajímavá místa, kterými se ubírala úpická historie. Akce se koná od 10 do 17 hodin. V rámci letošní slavnosti si připomeneme také 125. výročí úmrtí významného úpického a vynikajícího lékaře očních chorob starosty MUDr. Antonína Teuchmanna. Setkání některých z jeho potomků se uskuteční v městském muzeu v rámci přednášky věnované této významné osobnosti úpických dějin. Dny Evropského dědictví 2015 v Úpici, 12. 9. 2015. 10 - 12; 13 - 17 - ÚPLNÝ PROGRAM MĚSTSKÉ MUZEUM A GALERIE JULIE W. MEZEROVÉ je přístupné celý den a průvodcem zdarma. 15:30 -…
 • Výzva k podání nabídky na splnění veřejné zakázky malého rozsahu "DIGITALIZACE KINA MÍR DLE STANDARDU DCI"

  Napsáno autorem Jana Nešněrová

  Městské kulturní středisko Úpice, se sídlem: Chelčického 216, 54232 Úpice, zastoupené ředitelkou MKS Mgr. Janou Nešněrovou jako veřejný zadavatel vyzývá tímto k podání nabídky na splnění veřejné zakázky malého rozsahu s názvem:„DIGITALIZACE KINA MÍR ÚPICE DLE STANDARDU DCI“.