Novinky MKSÚOdebírat novinky

 • Do Úpice se vrátí pomník TGM

  Do Úpice se vrátí pomník TGM

  Napsáno

  Úpické náměstí, pojmenované po prvním prezidentovi Československé republiky, se po letech dočká návratu sochy TGM. Stane se tak na 28. 9. 2018 v rámci slavnostího aktu chystaného v rámci cyklu akcí věnovaných připomínce 100. výročí vzniku Československa. Těšíme se na Vás!
 • Přednáška - Robin Böhnisch: "ARMÉNIE – země hor, klášterů a vína“

  Přednáška - Robin Böhnisch: "ARMÉNIE – země hor, klášterů a vína“

  Napsáno

  Srdečně zveme do sálu LOUTKOVÉHO DIVADLA na další cestopisnou přednášku Robina Böhnische!Klub loutkářů Úpice a MKS Úpice srdečně zve na přednášku R. Böhnische:  "ARMÉNIE – země hor, klášterů a vína“  Cestopisná přednáška pojedná o bohaté historii i současnosti této  překrásné jihokavkazské zemi s nedotčenou přírodou a s pohnutými osudy  jeho národa – zejména o tom, co se již do knihy o Arménii nevešlo.   Přednáška je spojena s autogramiádou. Těšíme se na Vás 23. 6. 2017 v 18 hodin v sálku Loutkového divadla v Úpici (Dr. Hejny 133, 542 32 Úpice).
 • DEN MĚSTA ÚPICE 2017

  DEN MĚSTA ÚPICE 2017

  Napsáno

  DEN MĚSTA ÚPICE 2017 Město Úpice srdečně zve na Den Města Úpice, který se letos koná v areálu Dlouhé Záhony v pátek 16. 6. 2017. V programu, který začne ve 14 hodin odpoledne, vystoupí žáci úpických škol, hosté z partnerského města Piechowic (Pl) i úpičtí hudebníci. Těšit se můžete na dětský den plný her a soutěží o sladké odměny, na zábavný program hasičů, ČČK, úpických kynologů, svazu zahrádkářů, Klubu českých turistů a dalších i na hudební program v amfiteátru: koncerty skupin Sirius a CAT-Ska a koncert Městské  hudby Úpice. Jako hlavní host slavnosti vystoupí se svojí show populární skupina Jelen (od 20.30 hodin) a poté bude až do půlnoci hrát k tanci i poslechu úpická…
 • UPOZORNĚNÍ !!! Kino Mír

  Napsáno autorem Petr Hruška

  Kino Mír začíná v tomto měsíci hrát i ve formátu 3D to znamená že ke sledování filmu jsou zapotřebí brýle. Jde o brýle pasivní a je je možno zakoupit před představením v kině. Cena brýlí je 20,-Kč . Brýle vám zůstanou a budete je používat i na další 3D představení. Není ale zárukou, že vám naše brýle budou fungovat i v jiném kině, nebo, že brýle které jste si zakoupili do jiného kina budou fungovat u nás.
 • DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ 2015, sobota 12. 9. 2015 - aktualizovaný program

  Napsáno

  Městské kulturní středisko srdečně zve na Dny evropského dědictví 2015, letos s tématem „Památky znovuzrozené“. Veřejnosti přístupná zajímavá místa, kterými se ubírala úpická historie. Akce se koná od 10 do 17 hodin. V rámci letošní slavnosti si připomeneme také 125. výročí úmrtí významného úpického a vynikajícího lékaře očních chorob starosty MUDr. Antonína Teuchmanna. Setkání některých z jeho potomků se uskuteční v městském muzeu v rámci přednášky věnované této významné osobnosti úpických dějin. Dny Evropského dědictví 2015 v Úpici, 12. 9. 2015. 10 - 12; 13 - 17 - ÚPLNÝ PROGRAM MĚSTSKÉ MUZEUM A GALERIE JULIE W. MEZEROVÉ je přístupné celý den a průvodcem zdarma. 15:30 -…

Brzy v kině

 • V dohledné době nic nehrajeme.