DEN MĚSTA ÚPICE 2017

 • DEN MĚSTA ÚPICE 2017

  Napsáno autorem Jana Nešněrová

  DEN MĚSTA ÚPICE 2017

  Město Úpice srdečně zve na Den Města Úpice, který se letos koná v areálu Dlouhé Záhony v pátek 16. 6. 2017. V programu, který začne ve 14 hodin odpoledne, vystoupí žáci úpických škol, hosté z partnerského města Piechowic (Pl) i úpičtí hudebníci. Těšit se můžete na dětský den plný her a soutěží o sladké odměny, na zábavný program hasičů, ČČK, úpických kynologů, svazu zahrádkářů, Klubu českých turistů a dalších i na hudební program v amfiteátru: koncerty skupin Sirius a CAT-Ska a koncert Městské  hudby Úpice. Jako hlavní host slavnosti vystoupí se svojí show populární skupina Jelen (od 20.30 hodin) a poté bude až do půlnoci hrát k tanci i poslechu úpická kapela Asitack.

  Pro dětské návštěvníky (všech generací:)) bude uspořádán průvod masek z náměstí, který bude vycházet od muzea ve 13.30. Masku si může vymyslet  každý zcela podle své fantazie - po příchodu na Dlouhé Záhony bude možno se zaregistrovat do soutěže masek, jejíž vítěz (vítězové) budou vyhlášeni a odměněni v rámci vyvrcholení odpoledního programu.

  A pamatováno je i na ty, kteří se raději než módě věnují kuchyni - jste si jisti, že bábovku podle receptu Vaší rodiny nikdo a nic na světě netrumfne? Anebo to chcete jen tak zkusit? Přijďte se pochlubit a zapojte se do pekařské soutěže o "Úpickou bábovku roku"! Podmínkou je vlastnoruční upečení bábovky, její přinesení a zaregistrování do soutěže.Vítěz(ka) - nebo vítězové budou vyhlášeni a odměněni v rámci vyvrcholení odpoledního programu.


Zpět na novinky more arrowcomments powered by Disqus