VÁNOČNÍ STROM 2023
slavnostní rozsvícení vánočního stromu s programem

03.12.2023 14:30
Pořadatel: Městské kulturní středisko Úpice
městská akce

První adventní neděli, která letos připadá na 3. prosince, se na Náměstí T. G. Masaryka v Úpici slavnostně rozsvítí vánoční strom. Už tradičně tomu bude předcházet program a také prodej rukodělných výrobků a občerstvení ve stáncích. V loňském roce se tato městská akce vydařila a měla skvělé ohlasy u návštěvníků. Věříme, že mezi návštěvníky této akce budete letos patřit i Vy.

Od 14:30 do 17:30 hodin můžete využít nabídky stánkového prodeje na náměstí a zakoupit třeba nějaký dárek nebo pro sebe drobnost pro radost. Otevřeno bude i Turistické informační centrum. Vybírat si můžete z tohoto sortimentu: keramika, dekorativní svíčky, adventní věnce, vánoční dekorace, výrobky z pedigu, recyklované tašky, domácí papuče, šperky, korálkoví andílci, háčkované zboží, čokoláda, mýdla, medovina, zvonečky, perníčky a další drobnosti. Po celou tuto dobu bude pro vás k dispozici také stánek, ve kterém bude Sbor dobrovolných hasičů Úpice zajišťovat prodej občerstvení: klobásy, párky a sekaná na grilu, alko i nealko nápoje, teplé nápoje - káva, čaj, grog, svařáček, mošt...

V 15:30 hodin začne program, který pro vás zajistilo Městské kulturní středisko Úpice: nejprve to bude představení ZVĚSTOVÁNÍ Divadla Studna, následovat bude HUDEBNÍ PROGRAM, ve kterém se představí zpěváci a muzikanti ze Základní umělecké školy A. M. Buxton, Úpice. A vše vyvrcholí v 17 hodin slavnostním rozsvícením vánočního stromu, které bude opět doprovázeno adventním sršením (pyrotechnické efekty s hudbou, bez petard, dělobuchů apod.).

Přijďte na úpické náměstí se svými dětmi, nebo třeba i bez nich. Setkáte se s přáteli, pobavíte se, zažijete pohodové a adventně naladěné nedělní odpoledne. Těšíme se na Vás!

Přihlášení k odběru novinek

Zrušit odběr

Navigace

Kontaktní informace

Městské kulturní středisko Úpice

Chelčického 216, 542 32 Úpice
IČ:00194786